1. SUPINE
  2. Blog Chaty 35m2
  3. Celoročné chaty bez povolenia v ponuke výrobcu Supine

Celoročné chaty bez povolenia v ponuke výrobcu Supine

V ponuke výrobcu Supine sa už objavili celoročné chaty bez stavebného povolenia.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti drevostavieb nám umožnili zaviesť domy bez povolení. Doteraz sme naše realizácie kombinovali so záhradnými saunami. Aby sme však splnili očakávania najnáročnejších zákazníkov, rozhodli sme sa ponúknuť aj samostatné budovy. Pozrite si niektoré z návrhov domov bez povolenia.

Rekreačný dom 35m² s terasou – na žiadosť.

Celoročná rekreačná chata Ariel s priestrannou terasou v škandinávskom štýle. Je to minimalistický, ale zaujímavý a moderný blok. Zasklená spálňa s prístupom na terasu poskytuje nielen svetlý priestor, ale aj bližší kontakt s prírodou. Ďalšie podrobnosti a technické informácie nájdete na webovej stránke spoločnosti Ariel House.

Celoročný drevostavba – bez stavebného povolenia.

Ďalší minimalistický návrh modulárneho domu Vanessa, tentoraz v holandskom štýle. Bungalov bez stavebného povolenia má plochú strechu a veľké presklené plochy, ako aj krytú terasu. Vďaka týmto prvkom má veľmi modernú a pôvabnú formu. Viac informácií nájdete na webovej stránke Vanessa House.

hmla sa rozplýva na čistinke v borovicovom lese

Moderný dom s medziposchodím – na ohlásenie stavby.

Drevený modulárny domček Martin so spálňou na presklenom medziposchodí. Jednoplášťová strecha tohto vstupného bungalovu dodáva moderný a neobvyklý vzhľad. Drevenú budovu z dvoch strán obklopuje terasa, ktorá vás priblíži k prírode a umožní vám relaxovať v jej lone. Všetky podrobnosti a informácie sú k dispozícii na webovej stránke Martin House.

Dom bez stavebného povolenia – individuálny projekt – konfigurátor.

Naše domy na prihlášku sú splneným snom investorov. V tejto súvislosti vám ponúkame použitie konfigurátora, kde si môžete okrem iného vybrať. prvky, ako je vonkajšia fasáda, vnútorné povrchy stien, podlahy a výber príslušenstva. Našu komplexnú ponuku dopĺňa domáca sauna, zrubový kúpeľ alebo fotovoltaická inštalácia. Konfigurátor nájdete na stránkach návrhov konkrétnych domov bez stavebného povolenia, preto vás pozývame, aby ste ho použili a vybrali si svoj vysnívaný dom.

Je možné postaviť bungalov v zime bez povolenia?

Aká je konštrukcia bungalovov v žiadosti? Ako by sa mal pripraviť substrát? Aké inštalácie treba vytiahnuť na stavbu? Pripravili sme komplexné odpovede na všetky otázky týkajúce sa výstavby rodinných domov bez stavebného povolenia. Tieto informácie nájdete v časti Často kladené otázky. Samozrejme, sme vám k dispozícii a radi vám osobne odpovieme na všetky vaše otázky alebo obavy týkajúce sa stavby domu na základe žiadosti.

Môžete nás kontaktovať:

(+48) 795 600 656

sklep@supine.eu

Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00

Supine – výrobca celoročných domov bez povolenia.

Naše dlhoročné skúsenosti zahŕňajú. v oblasti výstavby záhradných sáun nám umožnil zaviesť realizáciu celoročných domov na želanie. Naše portfólio sa neustále rozširuje, a preto vám odporúčame sledovať našu prácu na sociálnych sieťach: Instagram.