Sauna ogrodowa Liv w okolicach Łodzi

Przedstawiamy realizację sauny ogrodowej Liv – jednej z naszych gotowych modeli. Na koniec roku 2021 wprowadziliśmy katalog gotowych saun ogrodowych, aby ułatwić naszym klientom ten poważny wybór, jakim jest sauna. Inwestorzy z Łodzi skorzystali z jednej z zaproponowanych inspiracji. Sauna została przewieziona w całości dźwigiem HDS. Wymiary tej realizacji to 250 cm x 250 cm.

Liv to wyjątkowy projekt sauny z jednospadowym dachem, pokrytym blachą na rąbek stojący. Blacha w kolorze antracytowym została pociągnięta dalej na tył sauny oraz na jej lewą stronę. Elewację drewnianą sauny oraz jej podbitkę tworzy deska płaska układana pionowo, pomalowana impregnatem w kolorze palisander indyjski.

Mały tarasik tworzą: deska tarasowa pomalowana olejem zgodnym z elewacją oraz oczka LED. Oświetlenie na zewnątrz znajduje się także w podbitce w ilości 3 sztuk. Na froncie sauny zamontowane zostało okno stałe w ramie aluminiowej o wymiarach 185 cm x 210 cm, co pozwala na delektowanie się widokiem, jaki można ujrzeć ze środka sauny. Przy wejściu znajduje się wieszak oraz sterownik do sauny marki HUUM.

W środku sauny boazeria została wyłożona drewnem świerku skandynawskiego, zaś ławy, oparcie, zagłówki, podest oraz listwy ławkowe zostały wykonane z drewna lipy o klasie AA. Na ścianie został umieszczony piec marki HUUM, a za nim ścianka kamienna. W saunie oświetlenie tworzą oczka LED.

Kliknij tutaj, aby przejść do strony modelu sauny Liv.

Lub sprawdź wszystkie nasze gotowe modele saun ogrodowych.