Sauna ogrodowa – praktyczny kompleks ogrodowy

Więcej niż sauna ogrodowa

Sauna Emma to przykład domku ogrodowego, który pełni więcej funkcji aniżeli wyłącznie korzystanie z sauny. Budynek w kształcie litery “L” mieści nowoczesną saunę ogrodową, przedsionek ze strefą do wypoczynku, a także osobne pomieszczenie gospodarcze wyposażone w oddzielne wejście, które może posłużyć jako na przykład schowek na narzędzia. Boazerię elewacyjną tego modelu stanowi lakierowane drewno świerku skandynawskiego. Dwie pary drzwi obite deską elewacyjną ujednolicają domek saunowy. Ponadto duże okno aluminiowe zamontowane w przedsionku w połączeniu ze szklanym frontem sauny pozwala odkrywać uroki ogrodu. Całość dopełniono klimatycznym oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym. Podsumowując, sauna ogrodowa Emma, dzięki swej użyteczności, może spełniać rolę domowego lub publicznego miejsca relaksu.

DOMEK Z SAUNĄ OGRODOWĄ

Elewacja sauny ogrodowej wykonana jest z drewnianej boazerii płaskiej w kolorze orzecha włoskiego. Dach płaski pokryto membraną dachową PVC. Na izolację sauny składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paro przepuszczalna i paroizolacyjna. Boazerię w saunie jak i w przedsionku stanowi drewno świerkowe. Sauna dodatkowo wyposażona jest w podest drewniany wykonany z drewna lipy klasy aa. Ponadto w przedsionku zamontowano dodatkową ławeczkę. Pomieszczenie gospodarcze wyłożono płytami OSB. We wszystkich pomieszczeniach zainstalowano oświetlenie, zaś na zewnątrz budynku saunowego dwustronne kinkiety.

W saunie ogrodowej została zastosowana podłoga drewniana ze świerku. Natomiast podest, ławki, oparcia i obudowę pieca wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Sauna zewnętrzna wyposażona jest w szklane drzwi oraz dodatkowo szklaną ścianę frontową. Pomieszczenie wyposażono w piec Harvia Vega, 2 zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Ponadto atmosferę relaksu dopełniają światła ledowe.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Emma

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu