Sauna ogrodowa – kompleks wellness

Strefa dobrostanu

Sauna zewnętrzna Ethan to nowoczesny budynek saunowy. Na jego innowacyjność rzutuje przede wszystkim wykończenie zewnętrzne wykonane z blachy elewacyjnej oraz wydatne przeszklenia. Na cały projekt składa się 10-12 osobowa kabina sauny, przedsionek oraz zadaszony taras. Dzięki swoim rozmiarom mieści wiele osób, a w czasie przerwy od seansów saunowych możliwy jest odpoczynek na leżakach rozstawionych na tarasie. Połączenie kolorów: mocnego i ciemnego antracytu z ciepłym brązowym drewnem tworzy minimalistyczny, surowy, industrialny styl budynku. Duże okno zamontowane w saunie pozwala na pozostanie w kontakcie ze światem zewnętrznym. Podsumowując, sauna ogrodowa Ethan integruje surowość wykonania z ciepłem płynącym z sauny.

DOMEK SAUNOWY

Elewacja sauny ogrodowej wykonana jest z blachy elewacyjnej w kolorze antracytowym. Płaski dach pokryto membraną PVC. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Taras wyłożony jest deską tarasową i zabezpieczony olejem. Boazerię i podłogę w przedsionku stanowi świerk. Ponad to miejsce w tym pomieszczeniu zagospodarowano w ławkę z drewna lipowego. Dodatkowo zainstalowano nowoczesne oświetlenie ledowe w postaci tzw. oczek.

W saunie została zastosowana podłoga drewniana, natomiast podest, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Boazeria została wykonana z drewna świerka skandynawskiego. Sauna ogrodowa wyposażona jest w ramowe drzwi z przeszkleniem oraz w dużą, hartowaną, dwukomorową szybę w ramie okiennej o kolorze antracytowym. Pomieszczenie wyposażono w cylindryczny piec Harvia Cilindro z wbudowanym sterownikiem, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Dodatkowo oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Ethan

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu