Sauna ogrodowa – miejsce Twojego relaksu

Świeże spojrzenie na tradycję

Sauna zewnętrzna Finn to nowoczesna odsłona domku typu brda. Domek saunowy ze względu na spory rozmiar polecany jest przez naszą firmę do przeznaczenia go na użytek publiczny. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by z wolnej przestrzeni w domku zrobić swoje własne pomieszczenie spa. Budynek wyposażony jest w sporych rozmiarów przeszklenia, co dodatkowo oświetla przestrzeń wewnątrz. Boazerię zewnętrzną wykonano z drewna o profilu płaskim w kolorze sosna oregońska i antracyt szary. Pokrycie dachu stanowi blacha na rąbek stojący w kolorze czarnym.

NOWOCZESNA STODOŁA

Sauna ogrodowa Finn to niecodzienna konstrukcja nawiązująca do popularnego wśród ośrodków wypoczynkowych domku typu nowoczesnej stodoły. Jej charakterystyczny kształt został przekształcony w zdecydowanie bardziej nowoczesną bryłę, wyposażoną w saunę i duże przeszklenia frontowej części. Układ domku saunowego zapewnia pożądane wrażenie przestronności oraz doskonałe doświetlenia wnętrza budynku. Duża powierzchnia zapewnia dodatkową przestrzeń do wykorzystania na przykład na strefę relaksu.

W saunie ogrodowej ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Saunę zewnętrzną wyposażono w szklane drzwi oraz szybę. Przede wszystkim sercem tej sauny jest piec firmy Harvia. Ponadto ma dodatkowe wyposażenie takie jak zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę oraz termohigrometr. Dodatkowo oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Finn

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu