Sauna ogrodowa – perspektywiczna przystań wypoczynku

Domek saunowy w szkle

Sauna zewnętrzna Noah stanowi innowacyjną wizję przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej. Domek saunowy z licznymi przeszkleniami wyposażono w 4 pomieszczenia: saunę, przebieralnię, pomieszczenie z prysznicem i obszerne pomieszczenie rekreacyjne. Boazeria zewnętrzna wykonana została z drewna o profilu DUO pomalowana olejem ochronnym w w ciemnym kolorze, dlatego doskonale kontrastuje z szybami. Przede wszystkim niemałą zaletą tej sauny ogrodowej jest mnogość pokoi, ponieważ chroni ona przed wydostawaniem się ciepła na zewnątrz. Ponadto układ budynku sauny pozwala na różnorakie zagospodarowanie jego przestrzeni. Dlatego sprawdza się jako użytek prywatny, ale także do szerokiej eksploatacji w ośrodkach wypoczynkowych i hotelach. Podsumowując, jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno wygodę jak i innowacyjny styl.

DOMEK Z SAUNĄ

Elewacja domku saunowego wykonana jest z deski elewacyjnej o profilu DUO. Dach pokryto blachą w kolorze antracytowym i zamontowano rynnę. Na izolację sauny składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paro przepuszczalna i paroizolacyjna. Domek zaopatrzono w przeszklone drzwi blaszane w kolorze antracytowym, a także w aż 7 sztuk szyb. Boazerię i podłogę w przedsionku, pomieszczeniu rekreacyjnym i w przebieralni stanowi świerk. Ponadto na terenie całego wnętrza sauny ogrodowej zainstalowano nowoczesne oświetlenie ledowe w postaci tzw. oczek.

W saunie ogrodowej została zastosowana podłoga drewniana ze świerku, natomiast podest, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Boazeria została wykonana z drewna świerka skandynawskiego. Sauna zewnętrzna wyposażona jest w szklane drzwi. Pomieszczenie wyposażono w piec renomowanej firmy – Harvia – model Vega z wbudowanym sterownikiem, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Ponadto oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Noah

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu