Perspektywiczna przystań wypoczynku

Sauna ogrodowa w szkle

Noah stanowi innowacyjną wizję przestrzeni rekreacyjno – wypoczynkowej. Domek z licznymi przeszkleniami wyposażony jest w 4 pomieszczenia: saunę, przebieralnię, pomieszczenie z prysznicem i obszerne pomieszczenie rekreacyjne. Boazeria zewnętrzna wykonana z modrzewia syberyjskiego w ciemnym kolorze kontrastuje z szybami. Niemałą zaletą jest mnogość pokoi, ponieważ chroni ona przed wydostawaniem się ciepła na zewnątrz. Układ budynku pozwala na różnorakie zagospodarowanie jego przestrzeni, sprawdza się jako użytek prywatny, ale także do szerokiej eksploatacji w ośrodkach wypoczynkowych i hotelach. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno wygodę jak i innowacyjny styl.

BUDYNEK

Elewacja wykonana jest z drewna modrzewia syberyjskiego w kształcie duo. Dach pokryto blachą trapezową i zamontowano rynnę. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paro przepuszczalna i paroizolacyjna. Domek zaopatrzono w przeszklone drzwi blaszane w kolorze antracytowym, a także w aż 7 sztuk szyb hartowanych. Boazerię i podłogę w przedsionku, pomieszczeniu rekreacyjnym i w przebieralni stanowi świerk. Na terenie całego wnętrza zainstalowano nowoczesne oświetlenie ledowe w postaci tzw. Oczek.

W saunie została zastosowana podłoga drewniana ze świerku, natomiast podest, boazeria, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Sauna wyposażona jest w szklane drzwi. Pomieszczenie wyposażono w piec renomowanej firmy – model harvia senator t, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr oraz sterownik zewnętrzny harvia xenio cx110. Oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Menu