Prywatne medium wytchnienia

Ulubieniec prywatnych posesji

Oliver to nowoczesne i estetyczne wydanie tradycyjnego domku saunowego. Precyzyjnie przygotowany projekt z wnikliwym przeanalizowaniem każdego szczegółu podnosi walory wizualne i jakość użytkowania. Drewniana elewacja i przeszklenia przenoszą korzystających z kąpieli bliżej natury. Domek wyposażony w taras z zadaszeniem pozwala na dowolne zagospodarowanie tego miejsca. Jacuzzi, balia, leżaczki czy nawet stół służący do grillowych spotkań, urozmaici teren i pomoże wykorzystać go pod dodatkowe rozrywki. Wnętrze składa się z przedsionka oraz w pełni wyposażonej sauny fińskiej z piecem elektrycznym.

BUDYNEK

Elewacja wykonana jest z drewna świerku w kształcie półbala w kolorze jasnego brązu. Dach pokryto blachą trapezową i zamontowano rynnę. Drzwi wejściowe i dach wyróżnia się kolorem antracytowym. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paro przepuszczalna i paroizolacyjna. Taras wyłożony jest deską ryflowaną z modrzewia syberyjskiego. Boazerię i podłogę w przedsionku stanowi świerk. Zamontowano tam również ławkę z drewna lipy klasa aa. Zainstalowano nowoczesne oświetlenie ledowe w postaci tzw. Oczek.

W saunie została zastosowana podłoga drewniana ze świerku, natomiast podest, boazeria, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Sauna wyposażona jest w szklane drzwi i hartowaną, dwukomorową szybę wenecką. Pomieszczenie wyposażono w piec firmy harvia vega steel bc, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Menu