Sauna ogrodowa – prywatne medium wytchnienia

Ulubieniec prywatnych posesji

Sauna do ogrodu Oliver to nowoczesne i estetyczne wydanie tradycyjnego domku saunowego. Przede wszystkim precyzyjnie przygotowany projekt, z wnikliwym przeanalizowaniem każdego szczegółu, podnosi walory wizualne i jakość użytkowania sauny. Dodatkowo drewniana elewacja i przeszklenia przenoszą korzystających z kąpieli bliżej natury. Domek saunowy wyposażony w taras z zadaszeniem pozwala na dowolne zagospodarowanie tego miejsca. Ponadto jacuzzi, balia, leżaczki czy nawet stół służący do grillowych spotkań, urozmaici teren i pomoże wykorzystać go pod dodatkowe rozrywki. Wnętrze sauny ogrodowej składa się z przedsionka oraz w pełni wyposażonej sauny fińskiej z piecem elektrycznym.

SAUNA OGRODOWA

Elewacja sauny wykonana jest z deski elewacyjnej o profilu półbala pokryta olejem ochronnym. Dach pokryto blachą i zamontowano rynnę. Drzwi wejściowe i dach wyróżniają się kolorem antracytowym. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Taras wyłożono deską ryflowaną. Boazerię i podłogę w przedsionku stanowi świerk. Ponadto zamontowano tam ławkę z drewna lipy klasa AA. Następnie zainstalowano nowoczesne oświetlenie ledowe w postaci tzw. oczek.

W saunie ogrodowej została zastosowana podłoga oraz boazeria drewniana ze świerku, natomiast podest, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy A. Sauna zewnętrzna wyposażona jest w szklane drzwi. Pomieszczenie wyposażono w piec firmy Harvia Vega, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Oliver

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu