Sauna ogrodowa – domek najnowszej generacji

Przejrzysty ośrodek czasu wolnego

Sauna zewnętrzna Parker to supernowoczesny budynek ogrodowy. O jego nowatorskim charakterze decyduje w dużej mierze wykończenie elewacyjne w postaci płyt HPL. Jest to materiał niezwykle wytrzymały, odporny na niesprzyjające warunki i jednocześnie świetnie aranżujący fasadę budynku. W domku saunowym została wygospodarowana przestrzeń na pomieszczenie relaksu oraz kabinę sauny. Spora ilość przeszkleń stwarza okazję do obcowania z naturą znajdującą się po drugiej stronie okien. Cały koncept zachowany jest w minimalistycznym stylu, opierającym się również o pokaźne przeszklenia znajdujące swoje miejsce nie tylko w saunie, ale i w pokoju relaksu. Podsumowując, sauna ogrodowa Parker zdaje się być idealnym rozwiązaniem dla wymagających właścicieli, ceniących sobie nietradycyjne i rewolucyjne rozwiązania.

DOMEK SAUNOWY

Elewacja sauny ogrodowej wykonana jest z płyt elewacyjnych HPL w kolorze szarym, wybranym z palety RAL. Płaski dach pokryto membraną PVC. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Boazerię i podłogę w pomieszczeniu relaksu stanowi świerk. Ponad to miejsce w tym pomieszczeniu może zostać zagospodarowane w dowolny sposób. Obszerne przeszklenia zajmują znaczną część ścian. Na podstawowe oświetlenie wnętrza domku składają się oczka ledowe.

W saunie Parker podest, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa, natomiast boazerię ścienną stanowi drewno świerku skandynawskiego. Szerokie, przeszklone, przesuwne drzwi wejściowe zaopatrzone są w zamek, chroniący nasz domek ogrodowy. Dodatkowe przeszklenie w pomieszczeniu relaksu to potężna szyba o identycznych wymiarach jak w saunie. Jej sercem jest piec elektryczny Harvia Vega z wbudowanym sterownikiem. Komplet akcesoriów stanowi podstawowy zestaw, w który wyposażana jest każda sauna. Na oświetlenie składa się zestaw oczek ledowych.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Parker

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu