Sauna Sofia – pełna strefa relaksu

Sfera wielu możliwości

Projekt sauny ogrodowej Sofia obejmuje domek mieszczący taras, przedsionek oraz saunę fińską. Na domek saunowy składa się najwyższej jakości drewno, elementy szklane oraz gustowne dodatki, które akcentują nowoczesny wygląd zarówno wewnątrz sauny, jak i w jej otoczeniu zewnętrznym. Zaletą sauny Sofia jest pełna strefa relaksu – pozwala na pomieszczenie balii na tarasie oraz prysznica, przedsionek pozwoli na prywatne miejsce do przebrania się. Świetnie może się sprawdzić jako dodatek do kompleksów hotelowych i spa. Nic jednak nie staje na przeszkodzie do wykorzystania sauny Sofia w prywatnym ogrodzie.

DOMEK SAUNOWY

Elewacja sauny ogrodowej Sofia wykonana jest z deski elewacyjnej o profilu DUO i zaimpregnowana olejem na wybrany przez inwestora kolor. Płaski dach pokryto membraną PVC. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Hartowana szyba okienna oraz drzwi wejściowe wprowadzają światło dzienne do wnętrza przedsionka jak i do sauny. Oświetlenie w saunie tworzą oczka ledowe umieszczone na suficie w saunie, przedsionku jak i na tarasie. Taras osłonięty został z dwóch stron stałą roletą wykonaną z drewna.

Cały domek ma powierzchnię ponad 19 metrów kwadratowych. Sauna, będąca najważniejszym elementem całego projektu, wykonana jest w boazerii ze świerku skandynawskiego, natomiast podest, ławki i oparcie wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Pomieszczenie wyposażono w piec firmy Harvia Cilindro, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr oraz zewnętrzny sterownik Nexen B10. Pomieszczenie sauny wyposażone jest w okno panoramiczne, z szybą hartowaną. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora sauny Sofia, aby dobrać saunę ogrodową pod swoje potrzeby i wycenić model. Wystarczy na końcu procesu podać swój adres e-mail aby otrzymać wycenę.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Sofia

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu