Sauna ogrodowa – sympatyk przydomowego ogródka

Powierzchnia rekreacji

Sauna zewnętrzna Victor świetnie sprawdza się w prywatnych ogródkach jako miejsce do rekreacji oraz relaksacji ich właścicieli. Osobisty domek ogrodowy wyposażony w saunę może stać się dla każdego ulubionym miejscem odskoczni od codzienności. Drewniana elewacja w rozchwytywanych odcieniach szarości zawiera się w aktualnych trendach. Projekt zakłada domek, w którym kryje się przedsionek z narożnym przeszkleniem oraz sauna. Domek idealnie wpisuje się w wolne miejsce, w którym nie ogranicza nas długość, ale szerokość już tak. Dodatkowym elementem całości może być zewnętrzna balia ogrzewana piecem na drewno. Podsumowując, sauna ogrodowa Victor sprawdza się u osób, którym zależy na kameralnym miejscu wyciszenia w zakątku własnego ogrodu.

DOMEK SAUNOWY

Elewacja sauny ogrodowej wykonana jest z deski elewacyjnej o profilu płaskim i zaimpregnowana olejem w odcieniach szarości. Płaski dach pokryto membraną PVC. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paro przepuszczalna i paroizolacyjna. Boazerię i podłogę w przedsionku stanowi drewno świerkowe. Narożne okno wprowadza światło dzienne do wnętrza. Dodatkowo zainstalować można tam przykładowo ławeczkę lub kabinę prysznicową. Oświetlenie w całym budynku tworzą oczka ledowe umieszczone na suficie oraz pod ławami w saunie.

W saunie została zastosowana podłoga drewniana, natomiast podest, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Boazerię natomiast stanowi drewno świerka skandynawskiego. Sauna ogrodowa wyposażona jest w ramowe drzwi wejściowe z przeszkleniem oraz w dużą, narożną szybę w przedsionku. Pomieszczenie sauny wyposażono w elektryczny, wiszący piec marki Harvia Vega z wbudowanym sterownikiem, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Dodatkowo oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Victor

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Szklana ściana frontowa

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu