Gotowe modele saun zewnętrznych

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu saun, jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem
oraz rozbudowanym portfolio zrealizowanych projektów.

Wyjątkowe modele saun

Przygotowaliśmy katalog saun ogrodowych z ośmioma modelami, abyś bez problemu mógł wybrać wariant dla siebie. Sauny te różnią się elewacją zewnętrzną, układami, kubaturą oraz przeszkleniami w celu zapoznania się z wieloma wariantami nasza firma Supine oferuje. Każdą saunę możemy modyfikować pod Twoje potrzeby. Oferujemy doradztwo oraz profesjonalny projekt sauny, a owocem całej naszej współpracy jest finalny montaż Twojej sauny ogrodowej w konstrukcji szkieletowej drewnianej.

Sauny ogrodowe mogą być Twoim prywatnym spa niezależnie od pory roku czy aury na zewnątrz. Odpowiednio zaprojektowane pozwolą cieszyć się kąpielami cały rok, a detale o które zadbamy dopełnią każdą kąpiel w saunie ogrodowej i pozwolą w pełni się zrelaksować i odpocząć.

Pobierz katalog aby zapoznać się z naszymi gotowymi modelami saun zewnętrznych, które idealnie wpasują się do Twojego ogrodu. Znajdziesz w nim wizualizacje, wymiary oraz ceny poszczególnych domków saunowych.

Transport sauny w całości

Transport sauny dźwigiem HDS możliwy jest na terenie całego kraju. Twoją saunę przywozimy do Ciebie i montujemy w jeden dzień. Sauna jest od razu gotowa do użytku, a Ty możesz cieszyć się od razu prywatnymi seansami wraz z rodziną i znajomymi.

Do Twojej działki nie ma dostępu dla dojazdu dźwigiem?
Nie martw się, zamontujemy saunę na miejscu!

Kompleksowa obsługa

Oferowane modele domków ogrodowych zawierają pełną konstrukcję oraz wyposażenie sauny fińskiej takie jak:

  • piec
  • drewno boazeryjne i ławkowe
  • zestaw akcesoriów
  • zagłówki
  • stolarkę okienną i drzwiową
  • elewację z olejem ochronnym
  • oświetlenie

Nasza oferta dotyczy kompletnej sauny ogrodowej wraz z wyposażeniem i ociepleniem – zamontowana sauna jest od razu gotowa do użytkowania. Produkt jest ręcznie tworzony przez naszych specjalistów – masz pewność, że nasz doświadczony zespół profesjonalistów zadba o najwyższą jakość wykonania. Rozbudowane portfolio realizacji, rekomendacje od naszych Klientów oraz wieloletnie doświadczenie, to aspekty, które wyróżniają firmę Supine na rynku. Zaufaj nam już dziś – nie możemy się doczekać, aż nawiążemy razem współpracę.

Osobista strefa relaksu w przydomowym zaciszu

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dostosowujemy je do Twoich potrzeb jako Inwestora luksusu w minimalistycznej formie. Wybierz saunę idealną do Twojego ogrodu z wachlarza gotowych modeli.